Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя - побудувати підприємство, яке б задовольняло потреби жителів регіону, та жити для дітей і онуків.

 

Шевчук Анатолій Васильович

БІОГРАФІЯ

Народився 4 січня 1947 р. у с. Струга Ново-Ушицького р-ну Хмельницької області.
Освіта вища. У 1972 р. закінчив Київський автомобільно–дорожній інститут, за фахом - інженер-механік. У 1994 р. пройшов навчання в США при Колумбійському університеті і отримав сертифікат про успішне його закінчення.
Свою трудову діяльність розпочав у 1965 р. лаборантом Кам’янець-подільського будівельного технікуму. З вересня 1968 р. до теперішнього часу працює на Кам’янець-подільському автопідприємстві 16808. Займав посади слюсаря, інженера, заступника директора, головного інженера, директора, голови правління. Загальний трудовий стаж на підприємстві – 32 роки, з яких 22 – директор, голова правління.
Автотранспортне підприємство створено у 1946 р. Головний напрямок спеціалізації – перевезення пасажирів. У даний час на підприємстві працює більше 450 чоловік і в наявності близько 200 транспортних одиниць. Підприємство обслуговує міські, приміські, міжміські, міжнародні (Брест, Варшава, Сучава, Кишинів, Тирасполь) та туристичні маршрути. ВАТ АТП 16808 нараховує близько однієї тисячі акціонерів (здебільшого - це працівники підприємства та члени їх родин, 25% акцій належить державі). У 2002 р. започатковано загальноміські програми “Шкільний автобус” та ”Студентський автобус”.
З 1982 р. постійно обирався депутатом міської ради. В даний час у міській раді очолює постійну комісію з питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності.
Безпартійний.
"Мета життя - побудувати підприємство, яке б задовольняло потреби жителів регіону, та жити для дітей і онуків.
Життєві принципи – відданість роботі, чесність та порядність.
Найприємніше у роботі - бачити реальні результати діяльності та відсутність скарг жителів регіону. У людях ціную порядність та чесність".
Заслужений працівник автомобільного транспорту України (1994). Неодноразово нагороджувався грамотами облдержадміністрації, обласної та міської рад.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»